SOON

CHECK OUR LOCATION!

Spichrzowa Street 28
80-750 Gdańsk
tel. +48 519 894 324
kontakt@zorkout.com

FIND THE ROUTE!

Escape Room Gdańsk

Poszukując niekonwencjonalnej formy rozrywki trafiamy na escape room. Te obiekty cieszą się obecnie coraz większym powodzeniem i powstaje ich na rynku dużych oraz mniejszych miast coraz większa ilość. Zorkout Escape Room Gdańsk to znacznie więcej niż można oczekiwać. To znacznie więcej niż można sobie wyobrazić. Przed każdym, kto do tego miejsca wchodzi, czeka niezwykła przygoda. Zawsze jest jakaś tajemnica do rozwikłania, ale czy się uda?

Room Escape - historie wzięte ze snów

To, co czeka na klientów w Escape Room w Gdańsku to historie znane z filmów, a może i ze snów. Być może trzeba będzie znaleźć cenny skarb Drugiej Wojny Światowek, być może rozwikłać zagadkę zniknięcia słynnego iluzjonisty, a być może klient znajdzie się w zagubiony w ciemnym lesie? Można także trafić na bardziej mrożące krew w żyłach historie w room escape. Każdy z pokoi kryje coś wyjątkowego. Escape room Zorkout To szczególne zadania dla tych, którzy lubią działać pod presją czasu. Grupa ludzi trafia do określonego pokoju z zadaniem wydostania się z niego w przeciągu np. godziny. Tutaj trzeba działać zespołowo i nie można niczego przełożyć na później. Każdy z tych pokoi kryje nieco inną historię i nieco inne zadanie.

Na wszelkie okazje - Escape the Room

Do room escape w Gdańsku można wybrać się z grupą znajomych, przyjaciół, rodziną ot tak. Można jednak zorganizować w nim wieczór panieński, wieczór kawalerski czy też inną imprezę z bardzo konkretnej okazji. Zorkout Escape Room w sercu Gdańska zaprasza do siebie grupy zorganizowane. Jego oferta jest skierowana do szkół, do zakładów pracy, do różnego rodzaju instytucji oraz organizacji. Z escape room można współpracować na szczególnych zasadach. Można vouchery do tego miejsca rozdawać w ramach nagród w różnych konkursach.

Informacje praktyczne o naszych escape roomach

Odnośnie Escape Room Zorkout warto dowiedzieć się więcej. Należy on nie tylko do bardzo popularnych form rozrywki, ale ponadto należy tu wskazać na to, że jest to coś, co po prostu ludzi fascynuje. Zanim ktokolwiek przyjdzie do Escape the Room w Trójmieście, warto zapoznać się z jego ofertą. Jednocześnie też warto drogą internetową dokonać rezerwacji określonego pokoju w określonym terminie. To pozwoli uniknąć czekania. Poza tym będziemy wiedzieli, na co się nastawiać. Czy jednak tak do końca? Na pewno nie. To, co przeżyjemy wewnątrz, na pewno przekroczy wszelkie nasze wyobrażenia. Rezerwacja jest bardzo łatwa. Można jej dokonać telefonicznie, ale jednocześnie też można to uczynić za pośrednictwem strony internetowej. Skoro mowa o stronie internetowej Zorkout Escape Room, to należy także zaznaczyć, że dostępne są w tym miejscu fotografie, które w niewielkim stopniu są w stanie oddać te emocje, które czekają na klientów w tym miejscu.

Szeroka oferta escape roomów w Gdańsku

Oferta room escape jest nie tylko bardzo rozbudowana, ale ciągle poszerzana. Możemy w niej znaleźć między innymi:

Wybrane propozycje, które czekają na każdego z klientów w Room Escape Zorkout zapewnią wyjątkową dawkę emocji. Wszelkie inspiracje są czerpane ze świata wirtualnego, aczkolwiek można także mówić o pewnym wymiarze tego, co może zdarzyć się w świecie rzeczywistym.

Dlaczego warto skorzystać z Escape Roomu?

Nasz escape room należy do jednych z najlepszych. Jego oferta jest bardzo mocno rozbudowana. Dokładane są nowości, dokładane są nowe atrakcje, o których warto się dowiedzieć i z których warto skorzystać. Nie można nie wskazać oczywiście na ceny, jakie w tym miejscu obowiązują. Są one bardzo atrakcyjne, konkurencyjne wobec innych tego typu miejsc. Poza tym biorąc pod uwagę jakość proponowanych atrakcji, owe ceny na pewno można określić mianem bardzo dobrych.

Obiektów typu escape room mamy w naszych miastach bardzo wiele. To rozrywka, która słusznie cieszy się coraz większym powodzeniem. Wybór tego jednego room escape to kwestia jakości obsługi oraz adrenaliny wyzwalanej wewnątrz. Im większy poziom emocji, im lepsza zabawa, tym większym powodzeniem cieszy się dany obiekt. Liczba klientów odwiedzających nasz escape room w Trójmieście jest niezbitym dowodem na to, że jest to miejsce, którego po prostu nie można nie wziąć pod uwagę. Niezależnie od tego czy są to czyjeś urodziny, impreza firmowa, czy też mamy do czynienia z jakąś inną okazją, to miejsce jest bez wątpienia najbardziej właściwym. Czas, więc na niezwykłą przygodę, jaka czeka każdego w tym bardzo szczególnym miejscu.